Claptunes. Foto: PR
Claptunes. Foto: PR

Claptunes brengt muziek van Eric Clapton naar Remigiuskerk

Muziek

HENGELO – De muziek van Eric Clapton staat zaterdag 17 oktober centraal tijdens een optreden van Claptunes in de Remigiuskerk in Hengelo. De band brengt een selectie uit het omvangrijke repertoire van de Britse gitarist, die in 2025 zijn tachtigste verjaardag vierde.

Claptunes werd opgericht op initiatief van zanger en gitarist Stef Woestenenk. Hij vormt de band samen met drie ervaren muzikanten uit Zutphen en omgeving, die hun sporen hebben verdiend in het blues- en rockcircuit. De groep speelt naast solowerk van Clapton ook nummers van bands waarin hij actief was, zoals Cream, Blind Faith en Derek & The Dominos.

Op het programma staan onder meer Layla, Wonderful Tonight, Cocaine, Sunshine of Your Love, White Room, I Shot the Sheriff en After Midnight. De band speelt het repertoire niet noot voor noot na, maar geeft er een eigen invulling aan met ruimte voor dynamiek, improvisatie en verhalen.

Claptunes trad eerder op tijdens onder meer de Zwarte Cross en in verschillende clubs en podia in Nederland. Voor Hengelo is het optreden extra bijzonder vanwege Stef Woestenenk, die al eerder in de Remigiuskerk optrad.

Het concert begint zaterdag 17 oktober om 20.00 uur in de Remigiuskerk. Kaarten kosten 17,50 euro, inclusief koffie en thee, en zijn vooraf verkrijgbaar via de website van de Vrienden van de Hengelose Remigiuskerk en aan de deur. 


www.vriendenvandehengeloseremigiuskerk.nl

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant