De vier finalisten van het onderlinge biljarttoernooi van De Seven Steenen met eigenaar Zhu. Foto: PR

De vier finalisten van het onderlinge biljarttoernooi van De Seven Steenen met eigenaar Zhu. Foto: PR

Fonnie Beuseker beste biljarter van De Seven Steenen

Sport

STEENDEREN - Biljartvereniging De Seven Steenen in Steenderen heeft tijdens de feestdagenstop van de competitie niet stilgezeten. De club had daardoor tijd voor het jaarlijkse onderlinge toernooi. Dat werd na een spannende strijd gewonnen door Fonnie Beuseker.

Het toernooi, dat dit jaar in libre naar het gemiddelde van de speler gespeeld werd, tien van band, tien van rood en 3 driebanden was prima in elkaar gezet door Fonnie Beuseker, Mark v.d. Weijden en Rein Linnenbank. De deelnemers streden verdeeld in twee poules om de hoogste twee posities. Deze spelers mochten door naar de halve finale. Na de mooie voorrondes, met sommige partijen van een zeer hoog niveau, waren de vier finalisten bekend: Sander Sesink, Angelo Stapelbroek, Gerrit de Jong en Fonnie Beuseker. Op zaterdagmiddag 17 januari mochten zij in de kruisfinale uitmaken wie de grote finale zouden spelen. Na de spannende duels bleken Angelo en Fonnie te mogen strijden voor de hoogste clubeer. De finale, waarbij heerlijke drankjes en hapjes werden geserveerd door Zhou en Liya en Natasja werd uiteindelijk gewonnen door Fonnie.
Bij de prijsuitreiking had  uitbaatster Liya bloemen voor de finalisten en de organisatie alsmede voor Donna die het schrijfwerk prima verzorgde. De gastvrijheid van de fam. Zhu ‘De Seven Steenen’ en hun medewerkers werd door de vereniging zeer op prijs gesteld.

Op oudejaarsdag vond tevens het traditionele potbiljarten plaats, met prachtige prijzen beschikbaar gesteld door de fam. Zhu. De deelname was dit jaar overigens niet zo geweldig.

Wie graag wil biljarten is welkom: de vereniging kan nog steeds nieuwe leden gebruiken.