Wikbeach wordt georganiseerd door Volleybalvereniging WIK Steenderen. Foto: Marieke Rutjes
Wikbeach wordt georganiseerd door Volleybalvereniging WIK Steenderen. Foto: Marieke Rutjes

Wikbeach: gouwe ouwe beachvolleybaltoernooi in Steenderen

STEENDEREN/DREMPT - Het jaarlijkse WIK beachvolleybaltoernooi komt er weer aan. In het weekend van vrijdag 6 juni, zaterdag 7 juni en zondag 8 juni (Pinksterweekend) tovert Volleybalvereniging WIK het terrein van de familie Rouwenhorst aan de Landlustweg 12A in Steenderen om tot een waar beachvolleybaloord, de Rouwenhorst-Arena. Dit toernooi brengt je terug naar de goede oude tijd van alle eerdere edities van WIKBEACH. 

Het wordt een weekend met sport, zand en vooral veel gezelligheid. De voorbereidingen zijn in volle gang en de WIK-beachcommissie is bijna klaar voor de eerste fluitsignalen.

Vrijdag 6 juni is de sportdag voor de basisscholen uit de omgeving. Leerlingen van de groepen 7 en 8 van basisschool De Pannevogel uit Steenderen en basisschool De Klimtoren uit Drempt komen onder schooltijd kennismaken met de vereniging en met het volleyballen op zand. Ze spelen in kleine teams meerdere korte wedstrijden en natuurlijk zijn er prijsjes te verdienen. Toeschouwers zijn ook op deze sportieve dag van harte welkom.

Zaterdag 7 juni is het ouder/kindtoernooi en een bedrijventoernooi. De mini’s van WIK spelen samen met hun ouder of verzorger een ouder/kindtoernooi. Het bedrijventoernooi is voor bedrijven uit de omgeving die hun bedrijf sportief op de kaart zetten. Ze spelen van 17.00 tot ongeveer 19.00 uur wedstrijdjes tegen elkaar. Liever alleen aanmoedigen en toekijken? Dat kan ook. De bar is geopend.

Zondag 8 juni wordt de strijd om de hoofdprijzen gespeeld. 72 teams verdeeld over dames-, heren-, mix- en jeugdpoules strijden op het zand. In iedere categorie zijn prijzen te winnen. Wie worden de Wikbeach-kampioenen van 2025? Kom het met eigen ogen bekijken en proef de echte Wikbeach-sfeer. Uiteraard is er op deze dag ook voor kinderen van alles te beleven op het terrein, er is muziek en de bar en frituur zijn geopend.