
De Internationale Jawa-CZ dag 2024, op de voorgrond een Jawa 353 250 cc, daarachter oranje 50 cc Provaske Strojarne Jawa, daarachter een Xing-Fu Chinese in licentie gebouwde Jawa. Foto: Ben Scholten
Jawa-CZ club bezoekt Vorden
VORDEN - Zondag 22 september bezoekt de Jawa-CZ club Vorden en ze zal dan haar jaarlijkse motortoertocht houden. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur bij de Eetwinkel. De rit start om 11.00 uur bij de kerk midden in het dorp.
De rit gaat over rustige weggetjes en langs een aantal kastelen en landgoederen die Vorden en omgeving rijk zijn. De route is 90 km en de lunch zal worden gehouden bij de Eetwinkel in Vorden, waar de motoren gestald zullen staan van 12.30 tot 13.30 uur.
De rit wordt georganiseerd door Dick Amtink en Ben Scholten voor leden van de Jawa-CZ Club en motorclub De Klassieker uit Harfsen. Uiteraard zijn niet-leden ook van harte welkom.
Het merendeel van de motoren zullen klassiekers zijn. Er word met gepaste snelheid gereden en volgens het follow-up systeem, zodat geen van de deelnemers de weg kwijt raakt.
Er zal een aantal nieuwe Jawa's meerijden. Ook is er een bezemwagen zodat iedereen weer terug op het startpunt komt.
meer info: Ben Scholten: bjmscholten@hotmail.com

