
Baak viert weer Burendag in de Bongerd
BAAK – Na een succesvolle Burendag vorig jaar gaat deze gezellige middag op herhaling. Alle Bakenezen zijn ook dit jaar weer van harte uitgenodigd om de Baakse Burendag te komen vieren, op zaterdag 28 september in de feestelijk aangeklede Bongerd aan de Bobbinkstraat.
Samen knutselen en bouwen
Voor wie wil, start de middag om 14.00 uur met een knutsel- of bouwactiviteit. Kinderen van vier tot twaalf jaar gaan samen met vrijwilligers poppenkastpoppen maken. Benodigde knutselmaterialen, limonade en wat lekkers is aanwezig. Daarnaast kan iedereen vanaf twaalf jaar de handen uit de mouwen steken en helpen bij het bouwen van een boombank die in de Bongerd geplaatst wordt. Hout is aanwezig. Na aanmelding wordt overlegd wie welk gereedschap heeft en meeneemt.
Borreltijd
Zo rond 16.00 uur is het tijd voor het tweede onderdeel van de Baakse Burendag. De verschillende gemaakte poppenkastpoppen krijgen misschien wel een rol in een spannende voorstelling voor de hele familie. Daarnaast is het tijd voor een borrel met lekkere borrelhapjes gemaakt door Bakenezen zelf. Vorig jaar leverde dit een keur aan verrassende lekkernijen op. De organisatie daagt de Baakse inwoners opnieuw uit om hun favoriete borrelhap voor ongeveer tien personen te maken en deze mee te nemen naar de Baakse Burendag. Voor drank wordt gezorgd. De toegang en deelname is gratis. Een vrije gift is welkom, in contanten of digitaal.
Aanmelden
Interesse of wil je vrijwilliger zijn? Meld je dan aan voor 25 september op baakseburendag@gmail.com of via een briefje in de brievenbus op Wichmondseweg 11A. Vermeld je naam, adres, leeftijd, telefoonnummer en de activiteit (poppenkast maken, boombank bouwen, borrelhapjes maken en/of vrijwilliger zijn) waaraan je wilt deelnemen. De organisatie hoopt dat iedereen uit Baak, groot en klein, jong en oud(er) de Baakse Burendag gezellig komt meevieren.