
Versleten pannen horen niet in de keuken!
ZakelijkZELHEM - Jumbo Hollak start vanaf maandag 2 maart met de spaaractie voor Tefal Everblack. “Goede pannen zijn geen luxe, maar een noodzaak”, zegt Bouke Hollak van Jumbo Hollak Zelhem.
Wie in de week van 2 maart boodschappen doet bij Jumbo Hollak aan de Bergstraat in Zelhem, kan starten met sparen voor een nieuwe pannenset. De supermarkt introduceert een spaaractie voor de keramische Tefal Everblack pannen. Volgens ondernemer Hollak is het meer dan een aantrekkelijke actie: het gaat om iets fundamenteels in ieder huishouden.
“Veel mensen koken iedere dag, maar staan nauwelijks stil bij de staat van hun pannen”, zegt hij. “Terwijl dat juist ontzettend belangrijk is. Een versleten pan is niet alleen onhandig in gebruik, maar kan ook nadelige gevolgen hebben.”
Er wordt al jaren voor gewaarschuwd dat beschadigde of sterk versleten pannen ongewenst zijn in de keuken. Wanneer een coating beschadigd is of loslaat, kunnen kleine deeltjes in het eten terechtkomen. “Dat wil je gewoon niet”, aldus Hollak. “Goed kookgerei draagt bij aan veilig en verantwoord koken. Het begint bij goede ingrediënten, maar ook bij het materiaal waarin je bereidt.”
Juist daarom is gekozen voor een keramische serie die geschikt is voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. “Steeds meer huishoudens koken elektrisch. Dan is het belangrijk dat een pan de warmte gelijkmatig verdeelt. Dat voorkomt aanbranden en zorgt ervoor dat je gerechten beter garen. Bovendien gaan kwalitatieve pannen langer mee, waardoor je uiteindelijk duurzamer bezig bent.”
De spaaractie is laagdrempelig opgezet. Bij iedere besteding van 10 euro ontvangen klanten een zegel. Met acht zegels is de spaarkaart vol en kunnen de pannen met aanzienlijke korting worden aangeschaft. “Je spaart mee tijdens je normale boodschappen”, legt Hollak uit. “Het is dus geen extra uitgave, maar een slimme manier om je keukenuitrusting te vernieuwen.”
Belangrijk detail: er is geen beperkte voorraad. “Klanten hoeven niet bang te zijn dat producten plotseling niet meer verkrijgbaar zijn”, benadrukt Hollak. “Gedurende de actie blijven de artikelen beschikbaar. Iedereen krijgt dus de kans om rustig mee te sparen.”
De spaaractie loopt van maandag 2 maart tot en met zondag 26 april 2026. Volle spaarkaarten kunnen worden ingeleverd tot en met zondag 3 mei 2026 bij Jumbo Hollak in Zelhem.










