Het trots team onder leiding van de eigenaren Hans en Cas Tragter knippen het lint door om de Welkoop-winkel na de metamorfose te heropenen. Foto: Jon Florijn

Het trots team onder leiding van de eigenaren Hans en Cas Tragter knippen het lint door om de Welkoop-winkel na de metamorfose te heropenen. Foto: Jon Florijn

Welkoop Ruurlo ondergaat gedaanteverwisseling

Zakelijk

Winkel ingericht volgens vernieuwd NFS – traject

Door Jan Hendriksen

RUURLO – Welkoop Ruurlo heeft vorige week donderdagmorgen de deuren van de vernieuwde winkel aan het Krashof geopend. Een trots team onder leiding van de eigenaren Hans en Cas Tragter knipten het openingslint door om de winkel opnieuw in gebruik te nemen. Met de verbouwing en herinrichting is er meer vloeroppervlakte gecreëerd door het aanpakken van de voormalige vuurwerkbunkers en het plaatsen van een tuinkas. 

Met nieuw stellingmateriaal, sfeervolle verlichting en een aantrekkelijke route door de winkel worden klanten uitgenodigd om de hele winkel te verkennen en de services te ervaren. Hans (66) en Cas Tragter (23) zijn ervan overtuigd dat de vernieuwde winkel een solide basis vormt om op voort te bouwen en verder te groeien. De vernieuwde winkel zal ongetwijfeld de aandacht trekken van zowel bestaande als nieuwe klanten in Ruurlo en omgeving. ”Dankzij de prettige samenwerking met alle externe partijen is er een schitterende winkel ontstaan. Ik ben ervan overtuigd dat deze winkel een solide basis biedt waarop Cas verder kan bouwen en groeien”, meent Hans Tragter, die zelf in de komende periode stapsgewijs afstand zal nemen van Welkoop Ruurlo. Hoewel Hans Tragter, die al ruim dertig jaar de Welkoop in Ruurlo exploiteert, eerder zijn twijfels had over de verbouwing, is het eindresultaat erg goed gelukt en was het hele traject volgens hem meer dan de moeite waard. Cas Trager, die sinds begin dit jaar mede-eigenaar is van Welkoop Ruurlo, kijkt er naar uit om klanten te mogen ontvangen in de vernieuwde winkel. “Zoals mijn vader Hans ook al vertelde heeft Ruurlo er een prachtige winkel bij gekregen. Dankzij ons doorzettingsvermogen en geduld en met de waardevolle adviezen van het bouwteam is het uiteindelijk toch gelukt om een vergunning van gemeente Berkelland te verkrijgen. De vergunning was nodig voor het plaatsen van een kas van ruim driehonderd vierkante meter en ontstond er daardoor binnen meer ruimte voor onder andere dierartikelen en en voor Welkoops kledinglijn Veleste. Blij zijn we ook dat we gelijk nu Welkoop Nederland geen vuurwerk meer verkoopt de vuurwerkbunkers hebben aangepakt en hierdoor ook nog zestig vierkante meter extra verkoopoppervlakte erbij hebben gekregen.”

Retailmanager Maarten Bosschaart van Welkoop Nederland liet tijdens de opening ook weten dat Ruurlo een prachtige winkel heeft gekregen. “Cas en Hans Trager hebben het Nieuwe Formule Standaard (NFS) traject binnen Welkoop met beide handen aangegrepen en daarmee Welkoop Ruurlo grondig vernieuwd. Door het plaatsen van een tuinkas is er extra ruimte in de winkel ontstaan en tijdens de lay-out-gesprekken werd ook besloten om ook de vuurwerkbunkers te slopen. Met nieuw stellingmateriaal, sfeervolle verlichting en een aantrekkelijke route door de winkel worden klanten uitgenodigd om de hele winkel te verkennen en de services te ervaren. Door de juiste keuzes te maken is Welkoop Ruurlo helemaal klaar voor de toekomst. Ik wens Cas en Hans Trager en het team veel verkoopplezier en succes toe”, sprak Bosschaart tijdens de opening.

Vip-avond
Woensdagavond 27 november houden Cas en Hans Tragter en het team van Welkoop Ruurlo in het kader van de vernieuwde winkel een speciale vip-avond waarbij iedereen van harte welkom is. Onder het genot van een drankje en hapje zijn er allerlei aantrekkelijke kortingen en aanbiedingen op diverse artikelen.

-----------------------------------------------------

Apart in een kader

Welkoop Ruurlo is één van de honderdzestig Welkoop-winkels in Nederland. Welkoop heeft een rijke historie, aangezien het in 1899 al gestart is als een agrarische coöperatie. Tegenwoordig bieden de winkels een zeer ruim en uitgebreid aanbod met onder andere artikelen voor tuin, dier, werkkleding en -schoeisel. Ook staan de Welkoop winkels bekend om hun goede advies, waar ze particulieren goed op weg kunnen helpen bij hun huisdieren of werkzaamheden in de tuin.

Cas en Hans Trager hebben het Nieuwe Formule Standaard (NFS) traject binnen Welkoop met vier handen aangegrepen en daarmee Welkoop Ruurlo grondig vernieuwd. Foto: Jon Florijn

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant