Harmonie Nieuw Leven Steenderen onder leiding van dirigent Jan Visser tijdens het zomerconcert bij de Remigiuskerk. Archieffoto: Claudia Tankink

Harmonie Nieuw Leven Steenderen onder leiding van dirigent Jan Visser tijdens het zomerconcert bij de Remigiuskerk. Archieffoto: Claudia Tankink

Muzikale wandeling en wintermatinee in Steenderen op 15 december

Muziek

STEENDEREN – Muziekvereniging Nieuw Leven in Steenderen organiseert op 15 december een muzikale wandeling. Starten kan tussen 13.00 en 13.30 uur op het Marktplein, bij de Remigiuskerk in Steenderen. De Wintermatinee begint om 15.00 uur.

Wie wandelt er mee?
De wandeling van vier kilometer is in en om Steenderen, met tussendoor kleine muzikale intermezzo’s van het Harmonieorkest, de Malletband, en van Vocalgroup Full House.
Onderweg kom je als wandelaar ook nog allerlei ‘dingetjes om muziek mee te maken’ tegen...

Wintermatinee
De wandeling eindigt ook bij de Remigiuskerk in Steenderen. Daar krijgen de deelnemers koffie of glühwein te drinken.
Om 15.00 uur begint het Wintermatinee in de kerk met medewerking van Vocal Groep Full House, de harmonie, het koor Steenrewalt onder leiding van Lucian Venderink én solisten Marieke Visser en Freek Beeftink.

Afscheid Jan Visser
Het Wintermatinee is onder leiding van dirigent Jan Visser. Hij heeft het Harmonieorkest van Nieuw Leven ad interim geleid na het vertrek van dirigente Christa Boerman. Het orkest is blij en dankbaar dat hij deze tijdelijk taak op zich wilde nemen. Dit Wintermatinee is zijn laatste optreden met de harmonie. In januari wordt zijn plaats ingenomen door dirigent Hans Hilferink.

Kosten voor de wandeling en/of het concert zijn 5 euro per persoon. Kinderen onder de twaalf jaar mogen gratis mee.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant